Sylwester na Arenie Lublin odwołany. Powód? Zbyt małe zainteresowanie imprezą

IMG 20160919 141323 e1482920572582
cof

Impreza sylwestrowa, jaka miała odbyć się na Arenie Lublin, ostatecznie został odwołana. Sylwester miał kosztować 250 zł od osoby. Osoby, które już zapłaciły, otrzymały zwrot pieniędzy.

Sylwester w strefie VIP na Arenie Lublin miał być świetną zabawą do białego rana, a okazał się wielką klapą. Impreza została odwołana. Jaki był powód odwołania imprezy?

– Za organizację imprezy odpowiadała Perła Browary Lubelskie. My tylko udostępnialiśmy im obiekt – tłumaczy Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

Po kontakcie z menadżerem imprezy uzyskaliśmy odpowiedź. – Powodem rezygnacji z organizacji sylwestra na Arenie Lublin jest zbyt niska frekwencja. Jako, że zgodnie z umowami musielibyśmy już teraz opłacić podwykonawców, to nie chcieliśmy ryzykować, że pieniądze się nie zwrócą. Dlatego też podjęto decyzję o odwołaniu imprezy – wyjaśnia Maciej Winiarski, Perła Browary Lubelskie.

Osoby, które już wykupiły miejsca, tydzień temu zostały powiadomione telefonicznie o tym, że wydarzenie się nie odbędzie.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.