Sylwester Miejski w Lublinie 2019: Kto wystąpi na Placu Litewskim? [PRZYDATNE INFORMACJE]

Sylwester Miejski na Placu Litewskim w Lublinie | fot. materiały prasowe

Sylwestrowa Noc Przebojów Lublin 2019. Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty wystąpią na imprezie Sylwester Miejski 2019/2020 w Lublinie.

W tym roku Sylwester Miejski w Lublinie odbędzie się na Placu Litewskim. Na scenie wystąpią: Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty, którzy wystąpią w towarzystwie tancerzy lubelskiej formacji GAMZA. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house zadba DJ Alan White.

Scena główna na Placu Litewskim została ustawiona tyłem do fontann. Miejsce zabawy jest wygrodzone barierkami, a o bezpieczeństwo dbają przedstawiciele służb porządkowych. Dla uczestników przygotowano trzy wejścia na teren imprezy – od strony deptaka, ul. 3 Maja oraz budynku poczty.

O godz. 21:00 na placu Łokietka odbędzie się Spektakl Fire Party. Pokaz fireshow połączony z elementami kabaretu, stand-upu oraz prezentacją pirotechniki scenicznej wykona siedmioosobowy zespół artystyczny w składzie: Jakub Szwed i Fundacja Sztukmistrze/Kolektyw LŁ.

Czego nie można wnosić na teren wydarzenia? Na teren imprezy nie można wnosić alkoholu, szklanych butelek, środków pirotechnicznych, ostrych narzędzi i innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia.

Sylwestrowa Noc Przebojów na Placu Litewskim rozpocznie się o godz. 21.00 i potrwa do godz. 1.00. Pierwszy występ na scenie zaplanowano na godzinę 22.30. Wówczas wystąpi Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Tomasz Korpanty (część I) gościnnie wystąpią tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”.

Występ zakończy się tuż przed wybiciem północy. O północy mieszkańcy usłyszą życzenia. Na 10 minut po północy zaplanowano drugą część koncertu występ orkiestry Tomasza Momota oraz Natalia Wilk, Łukasza Jemioła i Tomasza Korpanty. Sylwester zakończy się o 1.00.

Sylwestrowa Noc Przebojów w Lublinie – PROGRAM GODZINOWY SYLWESTRA MIEJSKIEGO NA PLACU LITEWSKIM

START, GODZ. 21:00

– 21:00 – pokaz fireshow „Fire Party” | Plac Łokietka

– 21:00 – DJ Alan White | scena główna pl. Litewski

– 22:30 – koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Tomasz Korpanty (część I) gościnnie wystąpią tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”

– 23:55-00:10 – UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU

 00:10 – 00:30 – koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz goście (część II)

– 00:30 – 01:00 – DJ Alan White

Darmowa komunikacja w Noc Sylwestrową

W Noc Sylwestrową miejska komunikacja nocna będzie bezpłatna. Trasy przejazdów autobusów pozostaną niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość. W godz. 22:00-2:00 autobusy będą odjeżdżać co 15 minut. Szczegóły TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.