Święto Gminy Niemce 2017 [PROGRAM]

dni gminy niemce 2017

Zespół LONG&JUNIOR będzie tegoroczną gwiazdą wieczoru podczas Święta Gminy Niemce 2017, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 czerwca 2017 r.

 

– Ze względu na fakt, że wszystkie wydarzenia odbędą się jednego dnia, tegoroczna impreza nosi nazwę Święto Gminy Niemce 2017. Mamy nadzieję, że skumulowanie różnych atrakcji i wydarzeń sprawi, że każdy mieszkaniec znajdzie coś interesującego dla siebie – informują organizatorzy.

 

Święto Gminy Niemce odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. na placu przy ul. Różanej w Niemcach. Obchody gminnego święta rozpoczną się o godzinie 9.30 mszą św. w intencji mieszkańców Gminy Niemce w kościele parafialnym p.w. św. Ignacego Loyoli w Niemcach, po której odbędzie się uroczyste nadanie Parkowi w Niemcach imienia Rodzin Budnych i Łosiów.

 

O godzinie 10.00 rozpoczną się rozgrywki w Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Niemce. Drugą, sportowo-rekreacyjną atrakcją tego dnia będzie Rajd Rowerowy Wójta Gminy Niemce, który wystartuje o godzinie 12.00 z parku przy Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie.

 

Część oficjalna Święta Gminy Niemce 2017 rozpocznie się o godzinie 14.00, na scenie, tradycyjnie już zlokalizowanej na placu przy boiskach sportowych na ul. Różanej w Niemcach. Tutaj będą wręczane odznaczenia „Zasłużony dla Gminy Niemce” oraz nagrody z konkursów i turniejów.

 

Po części oficjalnej przyjdzie czas na występy artystyczne, których kulminacją będzie Kabaret Made in China, Casandra i koncert gwiazdy wieczoru, zespołu LONG&JUNIOR.

 

W ramach Święta Gminy Niemce odbędzie się również Rajd Rowerowy Wójta Gminy Niemce oraz Turniej dzikich Drużyn w Piłce Nożnej.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie widac zaproszenia na 600lecie bełżyc.Tam jest wielu znanych artystów.