Świdnik: Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu al. Lotników Polskich z ul. Klonową i Rejkowizna

Budowa ronda na skrzyżowaniu al. Lotników Polskich z ul. Klonową i Rejkowizna w Świdniku

Uwaga kierowcy! Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu al. Lotników Polskich z ul. Klonową i Rejkowizna w Świdniku. Prace będą wiązały się z utrudnieniami w ruchu.

Pierwszy etap budowy nowego ronda na al. Lotników Polskich w Świdniku obejmie, w głównej mierze, rozbiórki drogowe. Większość prac prowadzonych będzie poza przebudowanymi ulicami.

Pod koniec tygodnia zamknięty zostanie wjazd z al. Lotników Polskich w ul. Klonową i Rejkowizna. Największych utrudnień należy spodziewać się od 12 czerwca, kiedy wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. W miarę możliwości będzie wprowadzany poza szczytami komunikacyjnymi, tj. w godz. 7.00 – 9.00 oraz 15.00 – 17.00.

Dla kierowców dostępny jest już wjazd do miasta ul. Kusocińskiego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wstrzymali wyjazd i każą jezdzic Drewnianą a tam kurz jak niewiem co.