Mężczyzna wyskoczył z szóstego piętra bloku. Zginął na miejscu

skoczył z bloku świdnik

Mężczyzna popełnił samobójstwo, skacząc z okna na 6. piętrze bloku przy ul. Racławickiej w Świdniku. Sprawą zajmuje się prokuratura.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 17.15 w Świdniku. Ze zgłoszenia wynikało, że ktoś wyskoczył z okna bloku przy ul. Racławickiej. – Świadkowie słyszeli huk, wskazujący na to, że mogło dojść do upadku z dużej wysokości. Jak się później okazało, ofiara wyskoczyła z okna – informuje mł. asp. Elwira Domaradzka ze świdnickiej policji.

 

Lekarz, który przybył na miejsce zdarzenia stwierdził zgon 59-latka. Mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania, które wynajmował. Jak się dowiedzieliśmy, już na początku sierpnia próbował targnąć się na życie, lecz wtedy zapobiegli temu interweniujący funkcjonariusze.

 

– Nie ma śladów, wskazujących, że do śmierci przyczynić się mogły osoby trzecie – dodaje mł. asp. Domaradzka. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.