Świdnik Air Festival. Deszcz zmusił organizatorów do wcześniejszego zakończenia imprezy. Co z koncertem Zalewskiego?

Pokazy lotnicze na Świdnik Air Festival
Pokazy lotnicze na Świdnik Air Festival | materiały organizatora

Niedzielne opady deszczu pokrzyżowały plany organizatorów Świdnik Air Festival. Zapadła decyzja o odwołaniu nocnych pokazów samolotowych. Pogoda spowodowała również, iż podczas imprezy nie wystąpił Krzysztof Zalewski. Organizatorzy zapowiedzieli, że artysta wystąpi w Świdniku w innym terminie.

Świdnik Air Festival przerwany przez deszcz

Ciemne chmury pojawiły się nad lotniskiem trawiastym w Świdniku w niedzielę około godz. 20:00. Opady deszczu zmusiły organizatorów Świdnik Air Festival do zmiany planów. Przed godz. 21:00 organizatorzy imprezy wydali komunikat dotyczący wcześniejszego zakończenia imprezy.

„Z uwagi na złe warunki pogodowe pokazy nocne oraz koncert Krzysztofa Zalewskiego zostają odwołane. Dziękujemy, że byliście z nami” – czytamy na stronie Świdnik Air Festival. Po godzinie na stronie pojawił się drugi komunikat, w którym poinformowano, że koncert Zalewskiego odbędzie się w innym terminie.

Wielu uczestników imprezy nie ukrywało rozczarowania decyzją o odwołanym koncercie Zalewskiego.

„Też czuję rozżalenie. Już nie pada, burza ustała. Bilet kupiłam tylko ze względu na koncert Krzysztofa, przed wyjazdem z Lublina pytałam organizatorów, czy koncert się odbędzie ze względu na warunki pogodowe wówczas, niestety bez odpowiedzi” – pisze pani Ewelina.

„Pokazy mogły być odwołane, ale co ma to do koncertu? Co to przeszkadza? Nie moja nuta, ale jak ktoś specjalnie przyjechał tylko na koncert to porażka organizacyjna! Na drugi rok prosimy nie łączyć Air Show z Dniem Świdnika, to nie zdało egzaminu, albo jedno, albo drugie!” – pisze pan Mariusz.

Nowy termin koncertu Krzysztofa Zalewskiego w Świdniku zostanie podany wkrótce.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.