Świdnik: 4-latek na dachu pod opieką pijanej matki. O włos od tragedii

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

W czwartek na terenie Świdnika 4-latek wykorzystując nieuwagę matki, wszedł na dach budynku. Na szczęście kobieta zauważyła nieobecność malca, nim doszło do tragedii. W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia policjanci ujawnili, że kobieta była nietrzeźwa.

Wspiął się na dach budynku trzeciego piętra

Wczoraj w Świdniku w godzinach popołudniowych doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. 4-letni chłopiec, wykorzystując chwilową nieuwagę mamy, wdrapał się na szafkę i wyszedł oknem na balkon. Następnie wspiął się na dach budynku trzeciego piętra. Na szczęście matka dziecka zauważyła, że syn zniknął jej z pola widzenia. Szybko zorientowała się, gdzie jest. Zdjęła syna z zadaszenia. Dziecku nic się nie stało.

Policjanci ujawnili, że kobieta była nietrzeźwa

Podczas ustalania okoliczności zdarzenia policjanci ujawnili, że kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wskazało ponad 0,5 promila alkoholu w jej organizmie. Trwają ustalenia czy kobieta swoim zachowaniem naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo.

Apelujemy o szczególną uwagę w opiece nad dziećmi. Ich pomysłowość i ciekawość świata nierzadko przerasta wyobrażenia opiekunów — komentuje komisarz Magdalena Szczepanowska

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.