Świąteczny konwój Coca-Cola dziś Lublinie. Meet up z youtuberami, koncert Margaret i…

Świąteczna konwój Coca-Cola | fot. Coca-Cola Polska

Świąteczny konwój ciężarówek Coca-Cola jeździ od początku grudnia po Polsce. Tak jak w ubiegłym roku ciężarówki zawitają i do Lublina. Jakie atrakcje czekają nas podczas wydarzenia?

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…” – ten wers gra w głowie z odpowiednią melodią chyba każdemu, kto oglądał kiedyś telewizję w okresie przed Bożym Narodzeniem.

Coca-Cola po raz drugi wyrusza w świąteczną trasę po Polsce swoimi charakterystycznymi amerykańskimi ciężarówkami. Czerwone osiemnastotonowe Freightlinery FLD Conventional to prawdopodobnie najbardziej popularne ciężarówki na świecie.To one reklamują przed świętami Coca-Colę.

Trasa świątecznego konwoju Coca-Coli obejmuje 18 miast Polski. W Lublinie pojawi się na placu Zamkowym, 12 grudnia. Konwój ma przebywać od godziny 15 do 21. Trzy dni potem, 15 grudnia ciężarówki pojawią się także w Zamościu na Rynku Wielkim.

Podczas ubiegłorocznego wydarzenia organizatorzy słabo postarali o atrakcje dla mieszkańców Lublina. Zamiast konwoju pojawiła się jedna ciężarówka, która nie zrobiła na uczestnikach wielkiego wrażenia. Jednak w tym roku z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie atrakcje czekają nas podczas Świątecznej trasy ciężarówek Coca-Cola w Lublinie?

12314009_1688172221395623_7737328948376893991_n

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.