Świąteczny konwój ciężarówek Coca-Cola przyjedzie przez Lubelszczyznę

Od 5 do 20 grudnia 2014 roku fani świąt i konsumenci Coca-Cola będą mogli osobiście wziąć udział w eventach w ramach Świątecznej Trasy Ciężarówek Coca-Cola. Trwająca od 24 listopada kampania reklamowa Coca Coli wkrótce bo już 16-17 grudnia dotrze do Lubelszczyzny. Na gości będą czekać atrakcje takie jak: konkursy, koncerty na żywo znanych i wiele innych. 

W listopadzie rozpoczęła się kolejna edycja kampanii świątecznej marki Coca-Cola. Tradycyjnie jej najbardziej widowiskowym elementem będzie świąteczny konwój. Od Bałtyku do Tatr. Legendarne osiemnastotonowe Freightlinery FLD wyruszą z dwóch różnych miejsc w Polsce by zrobić postoje w 18 miastach. Na trasie znajdą sie m.in: Gdynia, Warszawa, Ełk, Łomża, Białystok, Łódź, Kielce, Bochnia, Myślenice, Nowy Targ, Zakopane, Lublin, Zamość, Rzeszów, Kalisz, Piotrków Trybunalski, Skarżysko Kamienna i Kraków.

Czerwone ciężarówki rozświetlone świątecznymi lampkami, które kojarzone są na całym świecie, ruszają w trasę po Polsce. Wraz z nimi do każdego miejsca przyjadą także liczne atrakcje i ogrom zabawy. Świąteczna Trasa Ciężarówek Coca-Cola odbywa się pod hasłem tegorocznej kampanii marki „Podaruj Radość”

– Już 5 grudnia wyruszą na polskie drogi od morza do Tatr. Aż do 20 grudnia fani świąt i konsumenci Coca-Cola będą mogli osobiście wziąć udział w eventach w ramach Świątecznej Trasy Ciężarówek Coca-Cola – zapowiadają organizatorzy.

W grudniu będzie można je spotkać w Lubelszczyźnie w dwóch lokalizacjach. Już 16 grudnia ciężarówki pojawią się w Lublinie na parkingu placu przy zamku – aleja Unii Lubelskiej od godziny 16:00 do 21:00. A następnie 17 grudnia w Zamościu na Rynku Wielkim w godzinach 16:00-21:00.

W trakcie postoju Coca-Cola zaprasza wszystkich do odwiedzin na gości będą czekać atrakcje takie jak: konkursy, koncerty na żywo znanych i lubianych artystów, pokój Świętego Mikołaja, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, namiot zabawy, gdzie będzie można wspólnie z najbliższymi przygotować samodzielnie wyjątkowe ozdoby choinkowe.

CIĘŻARÓWKI

W konwoju świątecznym Coca-Coli to oryginalne amerykańskie Freightlinery FLD Conventional. Napędzane legendarnym, dwunastocylindrowym silnikiem Detroit Series 60 o pojemności 12.7 litra. Mają długość 16.5 metra, wysokość 4 metry i ważą około 18 ton. Przyozdobione będą lampkami o łącznej długości 1200 metrów. Wielkie MACKi przetransportowano do Europy na pokładach statków. Utrzymane w typowo amerykańskiej stylistyce, potężne maszyny napędzane są 470-konnym silnikiem  o momencie obrotowym 1,800 obr/min. i wyposażone w 18-biegową skrzynię biegów. Przygotowany do jazdy po amerykańskich drogach silnik jest także imponująco wytrzymały – jego żywotność oblicza się na 1,5 miliona mil. Łączna waga naczepy i ciągnika to około 18 ton, maszyna jest szeroka na 2,5 metra a jej promień skrętu wynosi 25 metrów. Całość pokryta jest 65 metrami kwadratowymi odblaskowej folii, dzięki której każda ciężarówka „świeci” w ciemnościach.

konwoj3

 

80452c53f5c549011d4ffc340c180f67

fot. materiały promocyjne Coca-Cola

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.