Świąteczna Loteria Lidla. Co godzinę do wygrania 2000 zł na zakupy [ZASADY, JAK WZIĄĆ UDZIAŁ, WYNIKI]

Świąteczna Loteria Lidla: zasady, wyniki
Świąteczna Loteria Lidla: zasady, wyniki

Świąteczna Loteria Lidla 2022. Od 14 listopada do 23 grudnia klienci, robiąc zakupy w sklepach Lidl, mogą wygrać co godzinę 2000 zł na zakupy. Jak wziąć udział w loterii i jakie są jej zasady?

Świąteczna Loteria Lidla

Lidl startuje z nową loterią. Wielka Świąteczna Loteria Lidla potrwa od 14 listopada do 23 grudnia we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl w Polsce. Co godzinę od 6:00 do 21:59 sieć będzie losować klientów, którzy otrzymają karty podarunkowe o łącznej wartości 2000 zł. To aż 640 kart podarunkowych w ciągu całego czasu trwania akcji o łącznej wartości 1 280 000 zł.

Świąteczna Loteria Lidla – JAK WZIĄĆ UDZIAŁ, ZASADY

Jak wziąć udział w Świątecznej Loterii Lidla? Zasady są proste. Należy zrobić zakupy za minimum 99 zł w sklepach sieci Lidl w terminie od 14 listopada do 23 grudnia. W kwotę 99 zł nie włączają się zakupy produkty napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych i kart podarunkowych.

W przypadku, gdy na paragonie widnieją jedynie produkty wyłączone z loterii, taki dowód zakupu nie daje podstawy do wzięcia udziału w loterii. W przypadku paragonów, na których widnieją zakupy produktów wyłączonych z loterii, podstawą do wzięcia udziału w loterii będzie kwota dowodu zakupu, pomniejszona o wartość zakupu produktów wyłączonych.

Jako dowód zakupu klienci Lidla mogą wykorzystać e-paragon z aplikacji Lidl Plus, o ile zakup promocyjny był realizowany z wykorzystaniem aplikacji. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest ukończenie 18 lat i posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Świąteczna Loteria Lidla – KTO WYGRAŁ, WYNIKI

Konieczne jest zachowanie paragonu, a następnie zarejestrowanie go na stronie loterii. Klienci o wygranej dowiedzą się od razu po wysłaniu zgłoszenia oraz otrzymają do wypełnienia formularz, do którego należy dołączyć zdjęcie lub skan wygranego paragonu.

Informacje, które należy podać w formularzu przy rejestracji paragonu na stronie loterii świąteczna loteria lidla pl to: telefon, numer sklepu, wartość zakupu, e-mail, numer dowodu zakupu, numer kasy i data zakupu.

Świąteczna Loteria Lidla: paragony
Świąteczna Loteria Lidla: paragony

Po pozytywnej weryfikacji przekazanych danych, w odpowiedzi na podany adres mailowy, zostanie wysłana nagroda w postaci elektronicznych kart podarunkowych o łącznej wartości 2000 zł.

Nagrody można wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych Lidl do 28 lutego 2023 r. Bonów nie można wymienić na gotówkę.

Strona internetowa loterii: www.swiatecznaloterialidla.pl

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.