Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Lublinie? Trwa głosowanie!

Głosowanie Coca-Cola | fot. facebook

Tylko do godziny 19:00 trwa głosowanie na miasto, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Coli w ramach trasy. Ostatnie takie wydarzenie w Lublinie miało miejsce w 2016 roku.

Coca-Cola po raz piąty wyrusza w trasę po całej Polsce świątecznymi ciężarówkami. Trasa świątecznego konwoju Coca-Coli obejmuje 14 miast Polski, lecz w tym roku omija szerokim łukiem Lubelszczyznę i Lublin. Jest jednak szansa, by i w tym roku świąteczny konwój zawitał na naszego miasta.

Na oficjalnym facebooku Coca-Cola Polska trwa głosowanie na miasto, do którego w tym roku przyjadą świąteczne ciężarówki Coca-Cola. Lublin znalazł się wśród pięciu miast, które trafiły do finału plebiscytu, w którym nagrodą jest przyjazd świątecznej ciężarówki. Głosować można na profilu facebookowym Coca-Cola tylko do godz. 19.00!

Jest o co walczyć, ponieważ w każdym mieście Coca-Cola przygotowała na tę okazję moc atrakcji i niespodzianek. Przejażdżka saniami świętego mikołaja w technologii VR i możliwość stworzenia spersonalizowanej puszki napoju to tylko kilka z nich. Jak zapewniają organizatorzy „Z pewnością spotkacie także Mikołaja.

Zagłosuj na Lublin! Kliknij tutaj i wpisz w komentarzu #lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.