"Sweet focia" z fotoradaru

21-letni pirat drogowy wraz z grupą znajomych wpadł na pomysł uwiecznienia swoich wyczynów w obiektywie fotoradaru. Kierując subaru z zasłoniętą tablicą rejestracyjną przejeżdżał przy fotoradarze myśląc, że pozostanie bezkarny.

     Do zdarzenia w sobotę o godz. 20.00 w miejscowości Rudnik Kolonia na trasie nr 19. Policjanci zauważyli obok fotoradaru młodych ludzi, którzy telefonami komórkowymi rejestrowali przejazd. Po krótkim pościgu patrol zatrzymał pojazd. Za kierownicą siedział młody 21-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Głusk. Policjantom wyjaśnił, że celowo jechał z tak dużą prędkością, by fotoradar wykonał zdjęcie jemu i jego kolegom stojącym na poboczu, a tablice zakrył by uniknąć odpowiedzialności. Otrzymał mandat za ukrywanie- nieczytelność tablic rejestracyjnych pojazdu. Jego dane i informacja o jego wyczynie zostały już przekazane Inspekcji Transportu Drogowego. Pracownicy ITD będą ustalać ile zdjęć zostało wykonanych przez fotoradar 21-letniemu kierującemu subaru.

68-68190

68-68189materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.