Sukces “Volty”. Film nakręcony w Lublinie obejrzało już 362 tys. widzów

Najnowszy film Juliusza Machulskiego „Volta” wszedł do kin na początku lipca. Przez trzy tygodnie obejrzało go ponad 360 tysięcy widzów.

 

Film Juliusza Machulskiego kręcony w Lublinie notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Od kinowej premiery 7 lipca komedię Volta, której akcja toczy się w Lublinie obejrzało 362 tysiące widzów (statystki z dnia 28 lipca).

 

Zgodnie z planem promocji, film czeka jeszcze okres emisji w Canal Plus i dwuletni okres emisyjny w TVN. Na jesieni w MPiK-ach pojawią się płyty DVD z komedią. Można prognozować, że film w całości obejrzy kilka milionów osób.

 

Zdjęcia do filmu w reżyserii Juliusza Machulskiego kręcone były od sierpnia do października ubiegłego roku w Lublinie. Oprócz naszego miasta ujęcia były nagrywane także w Janowcu, Kazimierzu Dolnym oraz Nałęczowie. Sceny w pomieszczeniach były kręcone m.in. w Warszawie.

 

Oglądalność filmów Machulskiego w ostatnich latach:

  • „Pieniądze to nie wszystko” (2001 rok) – w sumie 341 640 widzów.
  • „Superprodukcja”(2003 rok) – w sumie 270 190 widzów.
  • „Vinci”(2004 rok) – w sumie 344 857 widzów.
  • „Ile waży koń trojański” (2008 rok) – w sumie 621 889 widzów.
  • „Kołysanka” (2010 rok) – w sumie 228 550 widzów.
  • „Ambassada” (2013 rok) – w sumie 170 947 widzów.

 

Byliście już w kinie na „Volcie”? Co sądzicie o tym filmie? Czekamy na Wasze recenzje!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.