Sukces “Volty”. Film nakręcony w Lublinie obejrzało już 362 tys. widzów

volta komedia juliusz machulski

Najnowszy film Juliusza Machulskiego „Volta” wszedł do kin na początku lipca. Przez trzy tygodnie obejrzało go ponad 360 tysięcy widzów.

 

Film Juliusza Machulskiego kręcony w Lublinie notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Od kinowej premiery 7 lipca komedię Volta, której akcja toczy się w Lublinie obejrzało 362 tysiące widzów (statystki z dnia 28 lipca).

 

Zgodnie z planem promocji, film czeka jeszcze okres emisji w Canal Plus i dwuletni okres emisyjny w TVN. Na jesieni w MPiK-ach pojawią się płyty DVD z komedią. Można prognozować, że film w całości obejrzy kilka milionów osób.

 

Zdjęcia do filmu w reżyserii Juliusza Machulskiego kręcone były od sierpnia do października ubiegłego roku w Lublinie. Oprócz naszego miasta ujęcia były nagrywane także w Janowcu, Kazimierzu Dolnym oraz Nałęczowie. Sceny w pomieszczeniach były kręcone m.in. w Warszawie.

 

Oglądalność filmów Machulskiego w ostatnich latach:

  • „Pieniądze to nie wszystko” (2001 rok) – w sumie 341 640 widzów.
  • „Superprodukcja”(2003 rok) – w sumie 270 190 widzów.
  • „Vinci”(2004 rok) – w sumie 344 857 widzów.
  • „Ile waży koń trojański” (2008 rok) – w sumie 621 889 widzów.
  • „Kołysanka” (2010 rok) – w sumie 228 550 widzów.
  • „Ambassada” (2013 rok) – w sumie 170 947 widzów.

 

Byliście już w kinie na „Volcie”? Co sądzicie o tym filmie? Czekamy na Wasze recenzje!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.