Sukces Unitów w konkursie wiedzy prawnej

Zwycięzcy "Konkursu z wiedzy prawnej"
"Konkursu z wiedzy prawnej" Laureaci III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie | fot. III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie

We wtorek, 11 czerwca, uczniowie trzeciej klasy społeczno-prawniczej odnieśli zwycięstwo w prestiżowym Konkursie Wiedzy Prawnej organizowanym przez Fundację Rozwoju i Wsparcia „Pasieka”.

Unici triumfują w konkursie wiedzy prawnej

11 czerwca uczniowie trzeciej klasy społeczno-prawniczej wzięli udział w ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Prawnej i odnieśli wielki sukces, zajmując najwyższe miejsca na podium. Konkurs, organizowany przez Fundację Rozwoju i Wsparcia „Pasieka”, odbywa się corocznie i jest okazją do sprawdzenia wiedzy prawniczej młodych uczestników.

Prezydent Miasta Lublin, dr Krzysztof Żuk, objął konkurs swoim patronatem, podkreślając jego znaczenie dla edukacji prawniczej młodzieży. Nad organizacją wydarzenia czuwał Prezes Fundacji, mecenas Karol Grześkiewicz.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • 1 miejsce: Anna Kowalik
  • 2 miejsce: Jakub Staszewski
  • 3 miejsce: Karolina Markowska
  • 4 miejsce: Szymon Rzucidło

Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zasłużyli na te wyróżnienia.

Czy uważacie, że edukacja prawnicza jest ważnym elementem programu nauczania w szkołach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.