Styrzyniec: Tragiczny finał poszukiwań. Na łące znaleziono zwłoki zaginionego mężczyzny

343 115011

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 64-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. W czwartek podczas policyjnych poszukiwań znaleziono jego zwłoki na terenie łąk w miejscowości Styrzyniec.

 

Policjanci 11 października otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 64-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak wyszedł z domu i nie dotarł do celu swej podróży.

 

Policjanci od razu po otrzymaniu zgłoszenia przystąpili do działania. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać. Rozległy teren, w którym prowadzone były działania sprawdzony został za pomocą drona, psa tropiącego jak też psa do wyczuwania zapachów zwłok ludzkich.

 

W działaniach poza policjantami z terenu powiatu bialskiego uczestniczyli policjanci KWP Lublin- Sekcji Antyterrorystycznej oraz KMP Lublin. W poszukiwania włączyli się również strażacy z PSP oraz OSP w powiecie. Strażacy przy pomocy łodzi sprawdzili także koryto rzeki Krzna jak też okolicznych zbiorników wodnych.

 

W czwartek w trakcie prowadzonych poszukiwań, policjanci sprawdzając po raz kolejny trudno dostępny teren ujawnili ciało mężczyzny. Znajdowało się ono na terenie łąk w miejscowości Styrzyniec.

 

Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.