STYLMED Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowe

Szkolenia stylizacja paznokci Stylmed

Jest jedno takie miejsce w Lublinie, obok którego nie przejdzie obojętnie żadna kobieta dbająca o swój wygląd. Miejsce, które stało się prawdziwym must have dla stylistek paznokci oraz miłośniczek branży BEAUTY.

To Stylmed – hurtownia kosmetyczna zajmująca się dystrybucją profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, zagęszczania rzęs, depilacji itd. W Stylmed prowadzone są też najbardziej profesjonalne w całym województwie lubelskim szkolenia z zakresu stylizacji paznokci.

Firma prowadzi sklep stacjonarny i sklep internetowy, ale ma też swoich przedstawicieli handlowych na terenie całego województwa lubelskiego.

Stylmed – wsparcie dla salonów

Jeżeli chcesz prowadzić swój własny salon z usługami manicure lub stylizacji rzęs, to w Stylmed otrzymasz kompleksową pomoc. Począwszy od szkoleń, przez wykonanie kosztorysu wyposażania salonu, wyposażenie go a na zaopatrzeniu kończąc. W jednym miejscu możesz uzyskać całościowe wsparcie dla swojego biznesu.

Sklep Stylmed

Co znajdziesz w ofercie Stylmed?

• Szeroką gamę produktów do stylizacji paznokci – lakiery hybrydowe, ozdoby, żele, akryle, akcesoria.

• Produkty do stylizacji rzęs – doskonałe jakościowo rzęsy, kleje i akcesoria.

• Kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych – urządzenia renomowanych firm, w tym frezarki i pochłaniacze pyłu, lampy UV, LED i oświetleniowe.

• Preparaty do dezynfekcji oraz artykuły jednorazowego użytku – odzież, podkłady, rękawice.

• Preparaty do depilacji.

Ogromną zaletą jest darmowa dostawa zamówionych produktów na terenie Lublina przy zamówieniu za kwotę powyżej 50 zł. W każdej chwili możesz zamówić produkty do swojego salonu, nie ponosząc przy tym żadnych opłat transportowych.

Szkolenia dla stylistów

Stylmed oferuje też profesjonalne szkolenia dla przyszłych stylistów paznokci oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach z najlepszymi instruktorami pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale też rozwinąć te posiadane. Dzięki szkoleniom w Stylmed, każda stylistka może wynieść swoje zdolności na poziom mistrzowski, a co za tym idzie, zyskać renomę i większą grupę Klientów.

Stylmed szkolenia dla stylistów

Dlaczego warto szkolić się w Stylmed?

• Właścicielka Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowego Stylmed jest uznanym specjalistą z zakresu stylizacji paznokci z wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi tytułami z mistrzostw międzynarodowych, co gwarantuje wysoki poziom nauczania.

• Podczas szkoleń wykorzystywane są produkty i urządzenia renomowanych marek, co znacznie przyspiesza naukę i pozwala na osiągnięcie lepszych efektów.

• Kursanci szczegółowo zaznajamiają się z problematyką zdobnictwa, począwszy od teorii, a na wnikliwej praktyce kończąc. Tematyka kursów podejmuje szerokie spektrum zagadnień związanych ze stylizacją paznokci. Prezentowane są różne metody, techniki i sposoby na uzyskanie pożądanych efektów. Znajomość tych trików nie tylko przyspiesza pracę, ale pozwolą też na zwiększenie konkurencyjności swoich usług.

• Szkolenia prowadzone są zarówno grupowo, jak i indywidualnie.

Stylizacja paznokci Stylmed

Rodzaje szkoleń w Stylmed

• Szkolenie metodą akrylową.

• Szkolenie metodą żelową.

• Szkolenie manicure hybrydowy kombinowany.

• Szkolenie Nail Art – zdobienia paznokci różnymi technikami.

• Szkolenie pedicure kosmetyczny.

• Doszkolenie z wybranej metody.

Stylmed stylizacja paznokci

Szczegóły na temat dostępnych szkoleń oraz ich programu znajdziesz na stronie http://www.stylmedlublin.pl/szkolenia-stylizacji-paznokci-lublin.

Stylmed to kosmetyczne Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe z siedzibą w Lublinie przy ulicy Piłsudskiego 8/2. Firma działa na lubelskim rynku już od kilku lat i z roku na rok poszerza grono zadowolonych odbiorców. Sukces przyniosła firmie nie tylko wyjątkowo rozbudowana oferta produktowa, ale też oferta szkoleniowa, która dopasowana jest zarówno do potrzeb osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Firma prowadzi stronę internetową www.stylmedlublin.pl, sklep internetowy www.sklep.stylmedlublin.pl oraz profil na Facebooku www.facebook.com/CentrumDystrybucyjnoSzkoleniowe.

Materiał powstał przy współpracy z Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowym Stylmed

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.