Studiujesz prawo? Weź udział w ogólnopolskim konkursie „Szafirowe Paragrafy”

Kopia PPG cover photo2

Ideą konkursu „Szafirowe Paragrafy” jest wyłonienie najzdolniejszych studentów szczególnie zainteresowanych publicznym prawem gospodarczym, umożliwienie im odbycia praktyk w renomowanej kancelarii prawnej i zdobycia doświadczenia niezbędnego do rozpoczęcia kariery zawodowej.

VII Ogólnopolski Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego „Szafirowe Paragrafy”

ELSA Lublin ma zaszczyt zaprosić studentów prawa oraz kierunków pokrewnych (prawno-biznesowych, prawno-menadżerskich oraz administracji) do udziału w siódmej, ogólnopolskiej edycji Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego „Szafirowe Paragrafy”.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap – rozwiązanie konkursowego kazusu i nadesłanie go na adres: [email protected] (6-28 lutego)

II etap – rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru (22 marca)

15 osób, które najlepiej poradzą sobie z kazusem zmierzy się w drugim etapie Konkursu, po czym jury wyłoni trójkę finalistów.

Główną nagrodą w konkursie są płatne praktyki w Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/460108058314481/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.