Studentka z Lublina w prestiżowym konkursie pielęgniarskim. Można jej pomóc

patrycja klain
Studentka z Lublina w prestiżowym konkursie pielęgniarskim

Studentka z Lublina walczy w międzynarodowym konkursie pielęgniarskim. Patrycja Klain, studentka pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego walczy o główną nagrodę w konkursie królowej Szwecji Queen Silvia Nursing Award.

Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii (Queen Silvia Nursing Award, QSNA) to wyjątkowe stypendium skierowane wyłącznie do pielęgniarek i pielęgniarzy oraz osób studiujących pielęgniarstwo. Jedną z osób walczących o udział w finale prestiżowego konkursu jest Patrycja Klain, studentka pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

„Mój pomysł polega na nagraniu cyklu filmików umożliwiających studentom pielęgniarstwa poznanie właściwych technik zgodnych z najnowszymi wytycznymi. Mając filmik z dokładnie wyjaśnionymi czynnościami umożliwimy uniknięcie wielu istotnych błędów w codziennej opiece pielęgniarskiej” – czytamy w opisie konkursowym studentki z Lublina.

W finale konkursu znalazło się pięć osób. Patrycja jest wśród 10 osób, które walczą o ostatnie miejsce w finalne. Zakwalifikuje się ten uczestnik, który zdobędzie najwięcej komentarzy pod swoim postem. – „Chciałbym was prosić o wsparcie w postaci komentarza pod moim postem konkursowym” – pisze Patrycja. Komentarze można publikować do 30 listopada.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.