Strzeszkowice Duże: Koparka uszkodziła gazociąg. Policja musiała zamknąć drogę

Koparka uszkodziła gazociąg w Strzeszkowicach Dużych | fot. Dominik Wąsik

We wtorek po godz. 15 podczas prac, operator koparki uszkodził gazociąg średniego ciśnienia. Do awarii doszło w pobliżu drogi krajowej nr 19. Na czas usuwania awarii policja zamknęła drogę.

Podczas prac ziemnych operator koparki uszkodził podziemną instalację, z której zaczął ulatniać się gaz. Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 15.20 w miejscowości Strzeszkowice Duże, gmina Niedrzwica Duża.

Wezwano pogotowie gazowe, a miejsce awarii zabezpieczała policja i dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy wyznaczyli strefę zagrożenia. Ewakuowali też osoby z pobliskich domów.

Na szczęście, rura nie została poważnie uszkodzona i po krótkim czasie udało się ją uszczelnić. Na czas usuwania awarii trzeba było jednak zamknąć dla ruchu odcinek drogi od zjazdu z drogi krajowej nr 19 w kierunku Krężnicy Jarej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.