Strzelanina na urodzinach 7-latki. W Lublinie dzieci bawią się coraz odważniej

Strzelanina na urodzinach 7-latki. W Lublinie dzieci bawią się coraz odważniej
Paintball laserowy w centrum miasta Lublin

Na urodzinach siedmioletniej Julii miała miejsce strzelanina. Broń, z jakiej strzelano, była wyposażona w laserowe celowniki i z pewnością byłaby to informacja zwalająca z nóg, gdyby nie fakt, że chodzi o laserowego paintballa – niegroźną zabawę odpowiednią nawet dla pierwszoklasistów.

Było strzelanie, nie ma ofiar, siniaków ani plam

Wszyscy doskonale wiemy (a przynajmniej większość), czym jest paintball. To popularna zabawa zespołowa polegająca na „strzelaniu” do zawodników drużyny przeciwnej ze specjalnych atramentowych markerów. Zabawa przypomina zbijaka, ale zamiast piłki, mamy atrapy pistoletów strzelające kolorowymi farbami. Do tej pory tego typu rozrywka była zarezerwowana tylko dla młodzieży i dorosłych, ale w Lublinie pojawiła się też wersja paintballa dla dzieci. Nową odsłoną gry jest Laser Tag – laserowy paintball.

Laser Tag to doskonała alternatywna dla zwyczajnego paintballu, a dodatkowo wersja eliminująca niedogodności, z jakimi mamy do czynienia w przypadku klasycznej wersji tej zabawy. Paintball jest co prawda niegroźną zabawą, ale niestety w czasie rozgrywki uczestnicy brudzą się farbą, a „zarobienie kulki” może się skończyć niewielkim siniakiem. W przypadku Laser Tag nie ma takich problemów. Laserowe pistolety do paintballu są całkowicie bezpieczne i mają wszystkie wymagane certyfikaty.

Urodziny z paintballem? Tak i to już od 7. roku życia

Zabawę Laser Tag oferuje LaserCity – pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki. W tym wyjątkowym miejscu zlokalizowanym w Lublinie przy ulicy Bursaki 6D organizowane są imprezy urodzinowe dla dzieci nawet od 7. roku życia. W doskonale przystosowanym centrum LaserCity dzieciaki mogą się świetnie bawić na świeżym powietrzu, uczyć działania zespołowego i ćwiczyć swoją celność. Świetne scenariusze gier sprawiają, że zabawa jest bardzo ciekawa i angażująca.

Zabawa jest też w 100% bezpieczna – sprzęt wykorzystywany w Laser Tag nie wykazuje negatywnego oddziaływania na organizm i nie powoduje żadnych uszkodzeń ciała. To po prostu interaktywne kamizelki i niegroźna „broń”, które świecą i wydają sygnały dźwiękowe.

Centrum LaserCity oferuje małym jubilatom pełen zakres urodzinowej obsługi – również dostęp do specjalnej sali ze stolikami, gdzie po aktywnym wypoczynku może się odbyć druga – tym razem „gastronomiczna” część imprezy. Urodziny w LaserCity będą niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla Twojego dziecka, jak i dla jego rówieśników. Cała impreza urodzinowa trwa 3 godziny, więc jest to optymalny czas dla dzieci w różnym wieku. Przez 3 godziny można się solidnie pobawić, a jednocześnie zbytnio nie przemęczyć.

Impreza urodzinowa w LaserCity w Lublinie | fot. materiały prasowe

Dla starszych Paintball City w tradycyjnej odsłonie

W LaserCity organizowane są też imprezy integracyjne i firmowe oraz wieczory kawalerskie i panieńskie, a także spotkania w gronie przyjaciół. Dorośli i młodzież mogą skorzystać zarówno z Laser Tag, jak i z tradycyjnego paintballu, a także z SaperBox – ciekawej alternatywy dla popularnych pokojów zagadek, czyli escape roomów.

PaintballCity – tradycyjny paintball – LaserCity Lublin

Uczestnicy biorący udział w rozgrywce tradycyjnego paintballu zostają wyposażeni w odpowiedni sprzęt: kombinezony, ochraniacze, maski, rękawice i markery oraz przechodzą specjalne przeszkolenie. Paintball to idealna zabawa dla osób lubiących ruch na świeżym powietrzu, aktywnych i poszukujących metody na rozładowanie stresu. W zabawie może brać udział jednocześnie 12 osób – po 6 w każdej drużynie, a w przypadku większej liczby uczestników tworzy się kilka drużyn.

PaintballCity w LaserCity Lublin | fot. materiały prasowe

LaserCity – zabawa na najwyższym poziomie

Laserowe Centrum Rozrywki Laser City jest miejscem niezwykle nowoczesnym i świetnie zaaranżowanym. Do dyspozycji klientów są 2 lub 3 gry w Laser Tag, tradycyjny paintball, gra SaperBox, strzelnica ASG, miejsce na organizację grilla oraz barmix – automatyczny barman. Centrum LaserCity organizuje też półkolonie i obsługuje wycieczki szkolne. W tym miejscu rozrywka ma inny – znacznie ciekawszy wymiar.

Dowiedz się więcej o ofercie LaserCity na stronie lasercity.pl lub na profilu Facebook pod adresem facebook.com/laserowemiasto.

PaintballCity – tradycyjny paintball – LaserCity Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.