Strzelał z tłumika w centrum, zwrócił uwagę policjantów. BMW należące do 23-latka odjechało na lawecie

BMW należące do 23-latka odjechało na lawecie
BMW należące do 23-latka odjechało na lawecie | fot. KMP Lublin

Bez tablic rejestracyjnych, z niesprawnym układem hamulcowym, z brakami w oświetleniu oraz z przerobionym układem wydechowym i zawieszeniem na ulice Lublina wyjechał 23-latek swoim BMW. Młody kierowca został ukarany mandatami na łączną kwotę 2500 złotych.

BMW odholowane przez policjantów

Do zdarzenia doszło w niedzielę (8.05) na ul. Narutowicza w Lublinie. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zauważyli w centrum miasta kierującego samochodem marki BMW, który dopuszczał się tzw. strzelania z tłumika.

Funkcjonariusze od razu zatrzymali kierowcę, którym okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Podczas kontroli okazało się, że pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej oraz nie powinien być dopuszczony do ruchu. BMW miało niesprawny układ hamulcowy oraz posiadało braki w oświetleniu. Ponadto w pojeździe dokonano samowolnych przeróbek układu wydechowego i zawieszenia.  

W związku z tymi wykroczeniami policjanci ukarali 23-latka mandatami karnymi na łączną kwotę 2500 złotych. Ponadto zatrzymany został dowód rejestracyjny, a pojazd odjechał z miejsca na lawecie.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. O ile strzelanie z tłumika to zawsze wieśniackie zachowanie, o tyle gdyby to była nowa a-klasa amg w leasingu to Pan Bagieta absolutnie by na to uwagi nie zwracał. Ile razy widziałem na mieście sytuację – banan za kierownicą, nowe 2.0 turbo, które z salonu wyszło z możliwością napieprzania z tłumika jak z kałacha, przejście dla pieszych pod Bramą Krakowską, JEB JEB JEB PYK PYK PYK, i do podłogi z procedurą startu. No ale nowy wóz, to policja jakby łaskawsza. Plus nie można pisać w artykule, że niesprawne hamulce, bo wpięte hydro.

  2. Młodzian wiejski w swoim bolidzie hehe.Wszystkich tych baranów z pierdzącymi tłumnikami powinni wyłapać.Wystarczy wyjechać w piątek czy sobotę wieczorem do centrum i te głąby tam będą.

  3. Dzisiaj widziałem podobnego lexusa Is wiec to nie problem tylko bmw

  4. @Bananowiec
    Rozumiem, że słowa fabryczny i homologacja są Ci obce….