Strzelał do psa z wiatrówki. Został zatrzymany

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Pies z ranami po postrzale z wiatrówki trafił do lekarza weterynarii. Po prześwietleniu okazało się, że w jego ciele znajduje się około 15 śrutów. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Pies został odnaleziony na terenie gminy Trzeszczany z urazem tylnej łapy. Został przewieziony do lekarza weterynarii, gdzie zostało wykonane zdjęcie rentgenowskie. Na nim wyszło, że w ciele zwierzęcia znajduje się około 15 śrutów.

Pies przeszedł operację usunięcia śrutu znajdującego się w pobliżu kręgosłupa. Jego stan realnie zagraża życiu. Obecnie znajduje się pod opieką lekarza weterynarii i do chwili obecnej nie chodzi.

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zatrzymali 35-latka, który odpowiada za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem, strzelając do niego wielokrotnie z wiatrówki. Teraz odpowie przed sądem.

Strzelał do psa z wiatrówki | fot. KPP Hrubieszów


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.