Strażnicy miejscy w Lublinie poszukiwani. Jest kilka wolnych etatów. Ile można zarobić?

Radiowóz Straży Miejskiej na al. Tysiąclecia
Radiowóz Straży Miejskiej na al. Tysiąclecia | fot. Dominik Wąsik

Nabór chętnych prowadzi lubelska straż miejska i poszukuje osób, które chciałyby założyć mundur i zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Na czym polega praca w straży miejskiej? Ile zarabia strażnik miejski?

Praca w Straży Miejskiej Lublin 2021

Straż Miejska w Lublinie ma do obsadzenia 8 wolnych etatów na stanowisko strażnik miejski – aplikant. Po roku zatrudnienia pracownik ma możliwość przedłużenia umowy i awansu na stanowisko młodszego strażnika.

Aplikantem straży miejskiej może zostać osoba, która spełnia następujące wymagania formalne: obywatelstwo polskie, wykształcenie co najmniej średnie, sprawność fizyczna i psychiczna predysponująca do pracy w służbach.

Ponadto kandydat musi mieć ukończone 21 lat, nienaganną opinię, nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, musi mieć również uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Mile widziane są uprawnienia specjalistyczne: ratownika medycznego, ratownika wodnego, sternika motorowodnego, instruktora sztuk walki, instruktora rekreacji ruchowej, zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, prawo jazdy kat. B.

Co ofertuje kandydatom Straż Miejska?

„Bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, preferencyjne ubezpieczenie grupowe, bezpłatny basen, bezpłatne zajęcia z samoobrony z elementami technik i taktyk interwencji, zniżki na wydarzenia sportowe” – czytamy w ogłoszeniu o naborze.

Zarobki w straży miejskiej

Wynagrodzenie zasadnicze strażnika miejskiego – aplikanta wynosi 3000 zł brutto. Pierwsza umowa zawarta jest na czas określony trwający 12 miesięcy, w czasie której aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe.

Po zawarciu umowy o pracę na czas nieokreślony awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym 3200 zł brutto. Możliwość dalszych awansów, „13-sta pensja” oraz dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy.

Rekrutacja do Straży Miejskiej w Lublinie trwa do 1 października

Nabór do pracy w Straży Miejskiej w Lublinie trwa do 1 października 2021 roku. Oferty pracy zawierające komplet wymaganych dokumentów należy składać w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem, nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym osoby składającej ofertę wraz z adnotacją: „Dotyczy naboru na stanowisko: strażnik miejski – aplikant” do sekretariatu Straży Miejskiej Miasta Lublin, przy ul. Podwale 3a, w godz. 7.00 – 15.30, w dni robocze, w nieprzekraczalnym terminie do 1 października 2021. Szczegóły znajdziecie na stronie www.986.pl

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. 3200 brutto ? Policja na początek daje po kursie 4200 netto. Plujrcie w twarz strażnikom.