Strażak Sam w Lublinie!

Strażak Sam w Skende Shopping Lublin | fot. materiały prasowe

Już w najbliższy weekend SKENDE zamieni się w bajkową remizę Strażaka Sama. Najmłodsi spotkają się z bohaterem popularnego serialu animowanego, aby pomóc mu przeprowadzić kolejną udaną akcję ratunkową.

Ze Strażakiem Samem będzie można spotkać się w pasażu handlowym SKENDE 26 i 27 października. Na specjalnie zaaranżowanych stanowiskach, które będą otwarte dla najmłodszych w godzinach od 12:00 do 18:00, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Animatorzy zadbają o to, aby wszystkie aktywności były interesujące i twórcze. Każdy będzie mógł także stanąć ramię w ramię z superbohaterem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Najmłodsi będą mieli okazję, aby sprawdzić swój refleks i koordynację ruchową, zasiadając za kierownicą zabawkowego wozu strażackiego, który trzeba będzie jak w najkrótszym czasie odstawić do remizy. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

W edukacyjnej strefie multimedialnej „Zaalarmuj Superbohatera” Strażak Sam nauczy dzieci numerów alarmowych i wytłumaczy, które służby ratunkowe należy zawiadomić w danej sytuacji, aby czuć się bezpiecznym.

Na wszystkich czeka też „Akademia Małego Strażaka”, gdzie będzie można poznać wyposażenie i sposób działania wozu strażackiego. Umożliwi to specjalna makieta do której dzieci przymocują odpowiednie części samochodu i nauczą się ich nazw.

Podczas wydarzenia dzieci przeniosą się na chwilę w bajkowy świat Strażaka Sama, w którym będą mogły nauczyć się wielu praktycznych umiejętności przydatnych w życiu. Edukacja przez zabawę to najlepszy sposób, aby przyswoić i zapamiętać ważne informacje. Dodatkowo, spotkanie z ulubionym bohaterem bajki będzie dla dzieci na pewno miłym wydarzeniem i na długo pozostanie w pamięci” – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

Podczas wydarzenia będzie można zaprojektować i własnoręcznie wykonać odznakę Strażaka Sama, która na pewno nie pozostanie niezauważona przez kolegów i koleżanki. Specjalnie dla dziewczynek czeka Strefa Zwariowanych Fryzurek, w której animatorzy wykonają fantazyjne fryzury.

Szczegóły na temat eventu dostępne są na: www.skendeshopping.pl oraz na Facebooku w wydarzeniu: „BawiMY się ze Strażakiem Samem”.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.