Straż graniczna odzyskała kradzione samochody w Terespolu i Hrebennem

Straż graniczna odzyskała kradzione samochody w Terespolu i Hrebennem

W niedzielę Strażnicy Graniczni na dwóch przejściach granicznych zatrzymali kradzione pojazdy marki BMW. Ich wartość oszacowano na 490 tys. zł.

 

Tego dnia na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, na kierunku wyjazdowym, zatrzymano 41-letniego obywatela Rosji. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki BMW 650 o szacunkowej wartości 300 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN.

 

Do drugiego zatrzymania doszło na przejściu granicznym w Hrebennem. Tym razem do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym, stawiło się dwóch obywateli Polski, podróżujących samochodem marki BMW 730. Również w tym przypadku, funkcjonariusze ujawnili ingerencję w oznaczeniu VIN.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.