Stracił przytomność podczas jazdy, uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kierowca skody podczas jazdy stracił przytomność, w wyniku czego uderzył w drzewo. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Mimo starań lekarzy, nie udało się go uratować.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed południem w centrum Nałęczowa. Kierujący samochodem osobowym marki skoda zjechał z drogi i uderzył w drzewo rosnące na poboczu.

Służby ratownicze powiadomili świadkowie, którzy prowadzili także czynności resuscytacyjne, kontynuowane następnie przez załogę karetki pogotowia.

W bardzo ciężkim stanie, 71-latek z Nałęczowa został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia było jego zasłabnięcie.

Niedługo później, policjanci zostali powiadomieni, że mężczyzna zmarł w szpitalu. Teraz policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.