Stomatolog dopuścił się ingerencji w sferę intymną 24-latki. Kobiecie udało się uciec

stomatolog dentysta
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Do tymczasowego aresztu trafił 51-letni stomatolog z Lublina. Mężczyzna w trakcie zabiegu dentystycznego dopuścił się ingerencji w sferę intymną 24-letniej pacjentki.

Stomatolog z Lublina siłą doprowadził pacjentkę do czynności seksualnej

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na początku ubiegłego tygodnia, 24-latka udała się na umówioną wizytę do jednego z gabinetów stomatologicznych w dzielnicy Rury w Lublinie. W trakcie zabiegu dentystycznego 51-latek zaczął zachowywać się dziwnie.

„W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policji” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Funkcjonariusze w piątek zatrzymali 51-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą 24-latki do obcowania płciowego. Na wniosek policjantów i prokuratora podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

„Śledczy obecnie zbierają dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany na koncie ma więcej tego typu przestępstw” – dodaje kom. Gołębiowski.

51-latkowi może grozić nawet do 12 lat więzienia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jakie bezpostawne? 12 lat grozi mu, więc 3 miesiące do takiego wymiaru czasu to pikuś…