Stomatolog podejrzany o molestowanie pacjentek. Policja szuka pokrzywdzonych

gabinet stomatologiczny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policja poszukuje kobiet, które mogły zostać przemocą doprowadzone do czynności seksualnej przez stomatologa z Lublina. Mężczyzna w sierpniu dopuścił się ingerencji w sferę intymną 24-letniej pacjentki.

Stomatolog z Lublina podejrzany o przestępstwa seksualne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin – Południe prowadzą śledztwo przeciwko Grzegorzowi T. 51-letniemu stomatologowi z Lublina, który przemocą doprowadził jedną z pacjentek gabinetu stomatologicznego w Lublinie do innej czynności seksualnej.

Mężczyzna został zatrzymany w połowie sierpnia, po zgłoszeniu pokrzywdzonej. W trakcie zabiegu stomatologicznego opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu i zawiadomiła policję. Obecnie 51-latek przebywa w tymczasowym areszcie.

Funkcjonariusze poszukują też innych kobiet, które mogły zostać dotknięte przestępstwem seksualnym przez zatrzymanego mężczyznę. Jak wynika, ze zgromadzonych w sprawie materiałów 51-latek przyjmował również w jednym z gabinetów na terenie powiatu chełmskiego. Jego pacjentami mogły być osoby z różnych części województwa.

Wszystkie osoby, które padły ofiarą przestępstwa lub mają wiedzę w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie przy ulicy Północnej 3 – pokój 191, telefon 47 811 57 27 lub z najbliższą jednostką Policji pod alarmowym numerem telefonu 112. Należy powołać się na numer sprawy RSD-181/21.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.