Stokrotka wprowadza nowy format sklepów w Lublinie pod szyldem Stokrotka Optima

Stokrotka Optima
Stokrotka Optima | materiały prasowe

Stokrotka testuje w Lublinie nowy format sklepów pod szyldem Stokrotka Optima. Nowa formuła różni się od supermarketów asortymentem oraz polityką cenową.

Od 21 listopada w Lublinie działają dwa pierwsze sklepy pod szyldem Stokrotka Optima. Mieszczą się przy ul. Harnasie 4A oraz al. Kraśnickiej 35. Stokrotka Optima to test nowej formuły prowadzenia sklepu lubelskiej sieci marketów.

Zmieniające się warunki rynkowe, oczekiwania klientów, presja cenowa czy coraz szybszy tryb życia to czynniki, które są motywacją do szukania coraz to nowych rozwiązań. Żyjemy w bardzo dynamicznym świecie, który wymaga od nas elastyczności i otwartości na zmiany. Stokrotka Optima ma być przestrzenią, dzięki której uzyskamy odpowiedź na pytanie, jakie rozwiązania są najbardziej korzystne z punktu widzenia klientów i firmy” – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki.

Prace nad tą formułą sieć rozpoczęła w pierwszym kwartale 2019 roku i już teraz proponuje ją klientom. W pierwszej kolejności nowe rozwiązanie zostało wdrożone w Lublinie, gdzie mieści się centrala Stokrotki z całym zapleczem kompetencyjnym oraz bazą logistyczną.

Stokrotka Optima ma dedykowaną identyfikację wizualną, lecz elementy charakterystyczne dla sieci Stokrotka zostały zachowane. Powierzchniowo są zbliżone do supermarketów sieci Stokrotka. Różnią się natomiast asortymentem oraz polityką cenową.

Stokrotka Optima wyróżnia się wyselekcjonowanym portfolio produktów oraz konkurencyjnymi cenami. Zależy nam bowiem, aby wypracować taką formułę prowadzenia sklepu, która będzie optymalna pod różnymi względami, m.in. oferty asortymentowej, powierzchni sklepów, czy polityki cenowej” – dodaje Paweł Paziewski, Dyrektor ds. Integracji Operacyjnej w Stokrotka.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.