Stokrotka wprowadza kasy samoobsługowe. Pierwsze urządzenia pojawią się w Lublinie

Stokrotka wprowadza kasy samoobsługowe w wybranych sklepach | materiały prasowe

Stokrotka idzie z duchem czasu i stawia na kasy samoobsługowe. Pierwsze urządzenia będzie można znaleźć w wybranych Stokrotkach na terenie Lublina jeszcze w tym tygodniu.

Wszystkie kasy samoobsługowe wyróżnia nowoczesne i intuicyjne oprogramowanie. Każda kasa posiada duży monitor obsługowy, wagę kontrolną czy miejsce na dodatkową torbę/torebkę. Początkowo będzie można dokonywać w nich płatności kartą, z czasem dojdą kolejne formy płatności. W razie potrzeby, przy ich obsłudze klienci będą mogli liczyć na pomoc pracowników sklepów. W sumie do końca lipca firma zainstaluje 100 kas w 43 sklepach w największych miastach w Polsce.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.