Stokrotka gotowa na Dzień Dziecka!

grafika, stokrotka lego
fot. Stokrotka

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Stokrotka rozpoczęła nową akcję, w ramach której w jej ofercie pojawiły się zestawy Lego. Osoby korzystające z programu lojalnościowego w aplikacji Nasza Stokrotka będą mogły kupić je ze specjalnymi rabatami. By tak się stało, wystarczy wymienić zbierane w czasie zakupów punkty, czyli Płatki, na promocyjne kupony.

Zyskaj więcej ze Stokrotką

W Stokrotce klubowicze zyskują więcej. Dlatego osoby biorące udział w programie lojalnościowym sieci i korzystające w czasie zakupów z aplikacji Nasza Stokrotka zyskały właśnie nową okazję do tańszych zakupów.

Zbierane w sieci punkty, czyli Płatki, można obecnie wymieniać nie tylko na produkty ze standardowej oferty, ale także na ulubione zastawy Lego w niższych cenach. To świetna okazja do przygotowania się do nadchodzącego Dnia Dziecka.

Program lojalnościowy Stokrotki, dostępny wraz z aplikacją Nasza Stokrotka, pozwala wymieniać zbierane w czasie zakupów Płatki na produkty w bardzo niskich cenach, nawet za 1 grosz. Rozwiązanie sieci jest jednak ciągle rozwijane. Dlatego do zbioru produktów dostępnych w niższych cenach została dodana nowa akcja. W jej ramach, dzięki zebranym w aplikacji Płatkom, ulubione zestawy Lego można kupić z rabatem do 50%.

Akcja potrwa do 10 lipca 2024 roku. Dlatego warto wziąć w niej udział, także dopiero dołączając do klubowiczów Stokrotki. Prezent w postaci Lego można przecież zrobić zarówno z okazji Dnia Dziecka, jak i późniejszego zakończenia roku szkolnego i startu wakacji czy innej ważnej okazji.

Akcja trwa od 20 maja do 10 lipca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej. Informacje o akcji, w tym o dostępnych zestawach Lego, sprawdzić można również w gazetce promocyjnej zamieszczanej w sklepach, na stronie internetowej sieci https://stokrotka.pl/oferta/gazetki-promocyjne/ i w aplikacji Nasza Stokrotka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.