Statystyki zdawalności egzaminu na prawo jazdy w WORD Lublin za rok 2019

WORD LUBLIN EGZAMIN
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Poznaliśmy statystyki zdawalności egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie. Sprawdź, jak wyglądała w 2019 roku średnia zdawalność egzaminu na prawo jazdy w WORD Lublin.

WORD w Lublinie opublikował statystyki zdawalności za 2019 rok. Na którą kategorię najłatwiej zdać egzamin? Ile wynosiła zdawalność w Lublinie w ubiegłym roku? To był ciężki rok dla egzaminatorów i kursantów. Wynikiem negatywnym ukończyło się około 65% egzaminów praktycznych na kategorię B prawa jazdy.

W 2019 roku Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie przeprowadził ogółem 17 424 egzaminów teoretycznych i 28 775 egzaminów praktycznych. Największą popularnością cieszyły się egzaminy na kategorię B prawa jazdy: 35 157 egzaminów.

Zdawalność teoria/praktyka

W 2019 roku pozytywnym wynikiem zakończyło się 10 414 egzaminów teoretycznych na prawo jazdy co w ogólnej ilości 17 424 przeprowadzonych egzaminów daje wynik zdawalności na poziomie 62,66%. Z egzaminem praktycznym poradziło sobie 38,22% kursantów.

Gdzie łatwiej zdać?

Gdzie najczęściej dochodziło do niepowodzeń egzaminacyjnych? Czy łatwiej zdać plac czy miasto? Jak pokazały statystyki zdawalności, łatwiej jest zdać na placu manewrowym ośrodka niż w ruchu miejskim. W 2019 roku spośród ogólnej liczby przeprowadzonych egzaminów wynikiem negatywnym zakończyło się: na placu manewrowym WORD 24,68% egzaminów, a w ruchu miejskim 37,11% egzaminów.

Statystyki zdawalności na egzaminach teoretycznych i praktycznych dla poszczególnych kategorii prawa jazdy za 2019 rok w WORD Lublin

Statystyka zdawalności za 2019 roku w WORD Lublin


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeśli ktoś ma możliwość to polecam pójść do innego ośrodka jeśli chodzi o Word Lublin układy kolesiostwo egzaminatorzy którzy zamiast być punktualni celowo się spóźniają żeby wyprowadzić interesantów z równowagi z resztą chyba od tego mają też płacone im więcej osób nie zda tym lepiej dzięki temu ten biznes nadal prosperuje smutna lubelska rzeczywistość terminy na egzaminy odległe po 2 tygodnie tak aby kursant zapomniał i się pomylił