Awaria sieci wodociągowej w Lublinie. Ulica Staszica zamknięta do końca tygodnia

ulica staszica awaria wodociągu lublin

W środę w godzinach porannych doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej na ulicy Staszica w Lublinie. Kierowcy muszą kierować się na objazdy.

 

Od godzin porannych służby MPWiK usuwają awarię sieci wodociągowej na ul. Staszica w Lublinie. W związku z prowadzonymi pracami ulica Staszica na odcinku od ulicy Radziwiłłowskiej do ulicy Karmelickiej jest zamknięta dla ruchu – do soboty 23 września do godzin południowych.

 

– Sieć wodociągowa na ulicy Staszica w Lublinie pochodzi z lat 20. ubiegłego wieku. Jest najstarszą siecią w mieście. W związku z tym prowadzona naprawa ma kompleksowy charakter. Wszystkie właściwe służby zostały powiadomione o awarii i prowadzonych pracach – informuje Magdalena Bożko, rzecznik prasowy MPWiK.

 

Awaria nie wpływa na funkcjonowanie szpitala, ponieważ do budynku prowadzi inne przyłącze wodne.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.