Stary budynek znajdujący się przy dworcu PKS zamieni się w biurowiec. Wizualizacje

ulica nastawna 2 lublin pzu zabytek stylowy budynek

Stary budynek PZU znajdujący się na ul. Nadstawnej przy dworcu PKS już wkrótce zamieni się w nowoczesny biurowiec.

Od czerwca trwają prace nad starym budynkiem przy dworcu PKS. Budynek znajduje się na ul. Nadstawnej 2 tuż obok dworca autobusowego. Przez wiele lat mieścił się tam inspektorat ubezpieczyciela.

Nieruchomość została kupiona w ubiegłym roku od grupy PZU za kwotę 1 041 020 zł. Istniejący budynek zostanie poddany gruntownej modernizacji i przebudowie w celu zwiększenia powierzchni usługowej na parterze.

W obiekcie na parterze znajdować się będą lokale o przeznaczeniu handlowym, natomiast na wyższych kondygnacjach powstaną powierzchnie biurowe o wysokim standardzie wykończenia, odpowiednio dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek posiadać będzie również windę oraz własny parking.

image_gallery

WIZUALIZACJE

lublin4lublin3lublin1lublin-770x365

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.