Start Lublin otrzymał nowe samochody i powołał fundację

14988968054279e3

MKS Start Lublin kontynuuje współpracę z firmą Auto Park Lublin. Klub powołał do życia fundację “Czerwono-czarni”, a dzięki nowej umowie sponsorskiej otrzymał cztery nowe samochody.

 

Owocem dotychczasowej współpracy klubu z lubelskim dilerem były dwa hybrydowe samochody, oddane do dyspozycji koszykarzy. W piątek, 30 czerwca, obie strony przedłużyły współpracę na kolejne dwa sezony. Dzięki temu, flota klubu powiększyła się o cztery dodatkowe auta. Wszystkie samochody mają napęd hybrydowy, dodatkowo zostały oklejone w barwy Startu Lublin.

 

Spółka Start S.A. ogłosiła również powołanie fundacji “Czerwono-czarni”. Fundacja będzie miała za zadanie pomagać byłym sportowcom w funkcjonowaniu po zakończonej karierze, często z różnych powodów. Organizowane będą projekty, aby zawodnicy, którzy ukończą grę, nie zostali sami” – mówi Arkadiusz Pelczar – Prezes Zarządu MKS Start Lublin. Ponadto, fundacja będzie wspierać młodzież, również finansowo.

 

Samochody, jakie zostały przekazane na rzecz lubelskiego klubu to nowoczesne hybrydy. “Auta przydadzą się w bieżącym funkcjonowaniu, m.in. odbiór zawodnika z lotniska, przemieszczanie się oraz przejazdy na badania medyczne. Jednym samochodem będzie jeździł trener” – powiedział Arkadiusz Pelczar.

 

Trzy z przekazanych aut to najnowsze modele Toyoty C-HR oraz jeden egzemplarz RAV4. Ceny obu z nich zaczynają się odpowiednio, od 107 tys. złotych dla C-HR oraz 140 tys. złotych dla RAV4.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.