Starszy kierowca wjechał prosto pod trolejbus. Nissan uderzył w tablicę, ogrodzenie ratusza i latarnię

Uszkodzony trolejbus po zderzeniu z nissanem
Uszkodzony trolejbus po zderzeniu z nissanem na ul. Lubartowskiej | fot. Dominik Wąsik

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło we wtorek rano przy lubelskim ratuszu. Nissan po zderzeniu z trolejbusem wjechał w tablicę informacyjną i zatrzymał się na ogrodzeniu ratusza. Kierowca podczas manewru cofania uderzył w słup latarni.

Nie ustąpił pierwszeństwa trolejbusowi

Do zdarzenia doszło we wtorek (7.06) po godz. 8 na ul. Lubartowskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bajkowskiego doszło do zderzenia trolejbusu z samochodem osobowym marki Nissan. We wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nissanem starszy mężczyzna skręcał z ul. Bajkowskiego w kierunku ul. Królewskiej.

Podczas tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu trolejbusowi, który poruszał się ul. Lubartowską w kierunku ul. Królewskiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia pojazdów. Wytrącony z toru jazdy nissan uderzył w pobliską tablicę informacyjną i zatrzymał się na ogrodzeniu lubelskiego ratusza. Kierowca nissana po chwili włączył wsteczny i uderzył w słup latarni.

Całe zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja, nikt nie odniósł obrażeń.

Nissan uderzył w trolejbus na ul. Lubartowskiej
Nissan uderzył w trolejbus na ul. Lubartowskiej | fot. Dominik Wąsik
Uszkodzony trolejbus po zderzeniu z nissanem na ul. Lubartowskiej
Uszkodzony trolejbus po zderzeniu z nissanem na ul. Lubartowskiej | fot. Dominik Wąsik
Nissan uszkodził słup informacyjny i ogrodzenie ratusza
Nissan uszkodził słup informacyjny i ogrodzenie ratusza | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.