Stał się agresywny i uderzył kasjerkę czekoladą. To dopiero był początek jego kłopotów

Uderzył kasjerkę ze Stokrotki
Uderzył kasjerkę ze Stokrotki | fot. KMP Lublin

Pracownicy jednego ze sklepów sieci Stokrotka na terenie Lublina ujęli mężczyznę, który uderzył czekoladą kasjerkę. Policjanci przy mężczyźnie znaleźli narkotyki. Teraz może grozić mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Uderzył kasjerkę czekoladą

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w środę (1.02) w jednym ze sklepów sieci Stokrotka na terenie Lublina. Policjanci otrzymali zgłoszenie pracownika sklepu, z którego wynikało, iż ujęli mężczyznę, który miał być agresywny i zaatakował czekoladą kasjerkę.

Patrol wylegitymował 30-latka. Podczas kontroli okazało się, że ma on przy sobie sporą ilość białej substancji. Na pierwszy rzut oka policjanci podejrzewali, że to narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, a nieznana substancja trafiły do testów.

„Badania wykazały, że 30-latek miał przy sobie ponad 100 gramów amfetaminy. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Może grozić mu do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.