Stał przy klatce schodowej i nerwowo się zachowywał. Policjanci postanowili sprawdzić powód

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Młody mężczyzna stojąc przed klatką schodową zachowywał się nerwowo, czym wzbudził podejrzenia przechodzących obok policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie miasta. Wywiadowcy z KMP w Lublinie zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który podejrzanie się zachowywał przy klatce schodowej jednego z bloków. Według policjantów miał być nerwowy.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód jego niepokoju. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że w plecaku miał słoik z zawartością zielonego suszu. Jak się okazało była to marihuana o wadze blisko 100 gramów.

21-letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany. We wtorek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Co jak co ale nazwy krajów cytuje; 'polsko' -pisze się wielką literą gamoniu.. A wypowiadać się na forum to pierwszy 🤦🤦

  2. Śmiech na sali chcieli byście żeby za roślinę która w innych krajach leczy u nas idzie się za okruchy na kilka lat

  3. za suszyk młody chłopak ma zmarnowane życie i zryta głowę przez nasze piękne prawo. brawo polsko !