Stado koni biegało między samochodami na jednej z ulic. Zbiegły ze stajni

Stado koni na ul. Turystycznej w Lublinie
Stado koni na ul. Turystycznej w Lublinie | fot. czytelniczka Edyta

Nietypowa interwencja policji w niedzielę. Po południu z jednej ze stajni na terenie Lublina uciekły konie. Informację o zdarzeniu dostaliśmy od jednej z czytelniczek.

Konie na ulicy Turystycznej w Lublinie

Poczuły zew wolności i ruszyły w drogę. Stado koni wyrwało się ze stajni i ruszyło na ulice Lublinie. Jak wynikało z relacji czytelniczki, w niedzielę (13.02) około godz. 14.10 stado koni liczące ponad 20 dorosłych koni i źrebaków wybiegło z ul. Jana Kasprowicza w ul. Turystyczną. Gnały w stronę centrum Lublina.

Na nogi zostały postawione służby, ponieważ zwierzęta stwarzały niebezpieczeństwo na drodze – biegały między jadącymi samochodami. Po kilkudziesięciu minutach sytuacja została opanowana i całe niesforne stado udało się zagonić do pobliskiej stajni.

Z ustaleń policji wynika, że konie wykorzystały fakt uszkodzonego ogrodzenia i uciekły ze stajni. Właściciel dostanie mandat za nieupilnowanie zwierząt.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.