Stado jeleni przebiegło pomiędzy jadącymi samochodami. Nagranie robi wrażenie!

stado jeleni
Stado jeleni przebiegło pomiędzy samochodami na trasie Siedlce – Łuków

Na drodze między Siedlcami a Łukowem pomiędzy jadącymi samochodami przebiegło duże stado jeleni. Było ich ponad dwadzieścia. Zobaczcie to niesamowite nagranie!

Sytuacja miała miejsce na trasie Siedlce – Łuków. Jeden z kierowców (autor nagrania) w pewnym momencie zauważył sporą grupę jeleni, która zmierzała w kierunku drogi, którą się właśnie poruszał. Zwierzęta galopowały przez pola, aż w końcu przecięły jezdnię – nie zważając na poruszające się drogą samochody.

Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców, aby zachowali szczególną ostrożność i mieli na względzie zwierzęta żyjące w lasach. Zdarza się tak, że sarny, łosie, lisy, jelenie czy dziki wbiegają wprost pod koła jadącego samochodu. Podczas przemierzania odcinków leśnych lepiej zdjąć nogę z gazu i nie lekceważyć znaków ostrzegających przed zwierzyną leśną.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego to one (zwierzęta) mają uważać? To człowiek, bydle bezrozumne, uważa że jest na prawie i jedzie dalej licząc że mu ustąpią!!!