Stado dzików przy ruchliwej ulicy. Nie reagowały na przejeżdżające auta

dziki lublin
Stado dzików przy al. Solidarności w Lublinie | fot. czytelnik Piotr

W Lublinie jest problem z dużą liczbą dzików. Na stado z młodymi natknął się w sobotę wieczorem jeden z kierowców. Dziki chodziły wzdłuż ruchliwej ulicy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 23 na al. Solidarności w Lublinie. Pan Piotr jadąc z kierunku obwodnicy Lublina zauważył, że przy ruchliwej drodze spaceruje stado dzików. Pomiędzy pięcioma dorosłymi dzikami kręciło się kilka warchlaków. Zwierzęta w każdej chwili mogły wejść na ruchliwą trasę wylotową w kierunku Warszawy.

„Dziki również bez problemu mogły by wejść na obwodnicę i udać się w tym samym kierunku droga ekspresową, jeśli by tylko chciały. Totalnie nie bały się hałasu oraz przejeżdżających obok aut” – relacjonuje pan Piotr.

dziki lublin
Stado dzików przy al. Solidarności w Lublinie | fot. czytelnik Piotr

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.