Środek nocy i groźny pożar mieszkania w Lublinie. Z budynku ewakuowano 12 osób

Nocny pożar mieszkania w kamienicy przy ul. 1 Maja
Nocny pożar mieszkania w kamienicy przy ul. 1 Maja | fot. Tomasz Szczykutowicz

W ogniu stanęło mieszkanie na ostatniej kondygnacji kamienicy przy ul. 1 Maja w Lublinie. Przyczyna pożaru nie została ustalona. W budynku ewakuowano 12 osób.

Pożar mieszkania przy ul. 1 Maja

Zgłoszenie o pożarze mieszkania na ostatniej kondygnacji kamienicy przy ul. 1 Maja wpłynęło do strażaków w czwartek (8.09) kilka minut przed godz. 2 w nocy. Na miejscu interweniowały 4 zastępy straży pożarnej. Z budynku ewakuowano 12 osób.

Interwencja strażaków trwała 1,5-godziny. Wstępna przyczyna pożaru nie została ustalona. To będą teraz ustalać policjanci. W wyniku pożaru doszczętnie spłonęło mieszkanie. Straty oszacowano na kwotę 50 tys. zł. Nie było osób poszkodowanych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.