Sprzedaj, kup lub wymień książki na kiermaszu w Carrefour Lublin Galeria Lubelska

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W sobotę 3 sierpnia na terenie Galerii Lubelskiej odbędzie się Kiermasz Używanych Książek i Podręczników Szkolnych. Książki będzie można sprzedawać i kupować na specjalnie zaaranżowanych stoiskach w godzinach od 11.00 do 15.00.

Przyjdź na Kiermasz Książek do Galerii Lubelskiej

Galeria Lubelska mieści się przy al. Wincentego Witosa 6 w Lublinie. Hipermarket Carrefour zaprasza na Kiermasz Używanych Książek i Podręczników Szkolonych zaplanowany na 03.08.2019 r. Kiermasz rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 15.00.

Każda osoba zainteresowana sprzedażą swoich książek może zarezerwować dla siebie specjalne stoisko, na którym będzie mogła wystawić książki, i atrakcyjnie je zaprezentować.

Na kiermaszu możesz:

• sprzedać swoje książki i podręczniki o różnej tematyce;

• kupić książki dla siebie lub podręczniki dla swojego dziecka;

• wymienić się książkami lub podręcznikami.

Ceny książek oferowanych na stoiskach będą ustalane przez sprzedających, a wszyscy zainteresowani rezerwacją stoisk są proszeni o kontakt pod numerem telefonu 817 103 600 (w godzinach 11.00-13.00).

Kiermasz Używanych Książek i Podręczników Szkolnych w Galerii Lubelskiej | fot. organizator

Dlaczego warto wybrać się na kiermasz książek?

Książki są obecnie bardzo drogie i zakup nowych jest dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Podobnie wygląda to w przypadku zakupu podręczników szkolnych, które zmieniają się właściwie z roku na rok. Zakup używanych książek pozwala zaoszczędzić nawet do 70% ceny, a mimo to cieszyć się egzemplarzami utrzymanymi w dobrym stanie.

Kiermasz książek jest szczególną okazją również dla sprzedających. Większość z nas ma w domu przeczytane lub nigdy nieczytane książki, które zajmują tylko miejsce i się kurzą. Rodzice dzieci w wieku szkolnych mają też podręczniki z poprzednich lat nauki, których zakup pochłonął duże sumy. Wszystkie te książki można sprzedać i odzyskać część wydanych wcześniej pieniędzy, a dodatkowo zrobić porządek na swoich półkach.

Przyjdź na kiermasz książek w najbliższą sobotę i sprzedaj lub kup książki od lokalnych sprzedających.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziesz po tym linkiem.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.