Robimy naturalne kosmetyki w SKENDE – warsztaty

Materiały prasowe

SKENDE zaprasza do przestrzeni Po Sąsiedzku na bezpłatne warsztaty, które pozwolą kreatywnie spędzić wolny czas, zrelaksować się, poznać ludzi i doświadczyć radości z tworzenia nowych rzeczy.

RobiMy naturalne kosmetyki z Magią Natury

Na tych warsztatach uczestnicy nauczą się jak zrobić naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Zajęcia prowadzone przez specjalistkę, która wprowadzi w magiczny świat natury i opowie o zbawiennym działaniu roślin i ziół na skórę. To zajęcia przeznaczone dla wszystkich miłośników naturalnej pielęgnacji.

Uczestnicy samodzielnie przygotują kosmetyki, a także dowiedzą się jak w prosty sposób zadbać o swoje ciało. Oprócz tego, będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą naturalnych kosmetyków dostępnych w drogerii zielarsko-kosmetycznej Magia Natury. Warsztaty realizowane we współpracy ze sklepem Magia Natury.

31 stycznia (czwartek), na warsztaty można dołączyć między godz. 17:00 a godz. 20:00, Przestrzeń Męska w Po Sąsiedzku, SKENDE Shopping – Al. Spółdzielczości Pracy 88, warsztaty bezpłatne, nie obowiązują zapisy.

SKENDE Shopping
Al. Spółdzielczości Pracy 88
Po Sąsiedzku / Strefa Męska
www.skendeshopping.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.