Sprawcy kradzieży łańcuszka w autobusie ustaleni. Trwają poszukiwania

Policjanci ustalili tożsamość sprawców kradzieży łańcuszka w autobusie miejskim w Lublinie. Złodzieje ukrywają się, ponieważ nie było ich w miejscu zamieszkania.

 

Sprawcy to Violeta K. i jej kompan Paweł T. Złodzieje od opublikowania ich wizerunku w sieci zaczęli się ukrywać przed policjantami. – Ustaliliśmy miejsce zamieszkania sprawców, lecz jak się okazało tam ich nie było. Obecnie oboje są poszukiwani – informuje podkom. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

 

Przypomnijmy, że zdarzenia doszło 26 czerwca po godz. 20 w jednym z miejskich autobusów na ul. Orkana w Lublinie. Violeta K. nie przejmując się obecnością wielu świadków odwróciła się w kierunku pasażerki, która siedziała za nią i zerwała jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką.

 

Następnie podeszła do tylnych drzwi autobusu, gdzie czekał na nią jej kompan Paweł T. Pokrzywdzona chcąc odzyskać swoją własność podbiegła do nich, jednak została odepchnięta, zarówno przez mężczyznę jak i kobietę

 

Gdy autobus zatrzymał się na przystanku sprawcy wybiegli z pojazdu i udali się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzona kobieta oszacowała wartość skradzionego mienia na kwotę 2 tys. zł.

 

Osoby, które znają aktualną lokalizację sprawców proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

 

//Aktualizacja

Policjanci zatrzymali złodziejkę z autobusu – link

 

WideoWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.