Sprawca śmiertelnego wypadku zatrzymany. 33-latek z Lublina od kilku lat ukrywał się za granicą

Mieszkaniec Lublina spowodował śmiertelny wypadek
Mieszkaniec Lublina spowodował śmiertelny wypadek | fot. KMP

Policjanci z Lublina zatrzymali 33-letniego mieszkańca naszego miasta, który od kilku lat był ścigany listem gończym. Mężczyzna ukrywał się w związku ze spowodowaniem wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Poszukiwany 33-latek z Lublina zatrzymany

We wtorek (1.03) kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz operacyjni z 7. komisariatu namierzyli poszukiwanego 33-latka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna może ukrywać się na terenie Wrocławia. Za mieszkańcem Lublina wydany został przez sąd list gończy, w związku z wypadkiem śmiertelnym, jaki spowodował przed laty w Lublinie.

Policjanci prowadząc czynności ustalili, że 33-latek tego dnia zamierza wybrać się do dentysty. Dlatego we wtorek zaplanowali jego zatrzymanie. Mężczyzna wpadł bezpośrednio przed wejściem do gabinetu dentystycznego. Kompletnie nie spodziewał się policjantów. Wprost z ulicy trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.