Spotkanie wigilijne dla dzieci z ubogich rodzin oraz osób samotnych w Lawendowym Dworku

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i ubogich dzieci w Lawendowym Dworku | fot. mat. prasowe

Dzisiaj w Lawendowym Dworku odbędzie się spotkanie wigilijne dla dzieci z ubogich rodzin oraz osób samotnych z Lublina. Podczas spotkania dzieci otrzymają prezenty od Świętego Mikołaja.

Wydarzenie jest organizowane przez: Lawendowy Dworek, Rotary Club Lublin oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie. Celem tych spotkań jest wsparcie zarówno duchowe zaproszonych Gości w okresie Świąt Bożego Narodzenia, jak i materialne – każda osoba otrzymuje paczkę z artykułami spożywczymi, natomiast dzieci otrzymują prezenty oraz słodycze.

W okresie przedświątecznym, najuboższe dzieci wybrane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, pisały list do Św. Mikołaja, z prośbą o wymarzoną zabawkę, ubrania, buty, czy książki. Po zebraniu potrzebnych informacji organizatorzy wydarzenia opublikowali listę prezentów, o które poprosiły dzieci.

W poniedziałek 23 grudnia 2019 r. w Lawendowym Dworku przy ul. Krochmalnej 13C o godzinie 15:00 odbędzie się uroczysta Wigilia oraz nastąpi rozdanie prezentów dla najuboższych.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.