Spotkanie Prezydenta Miasta z laureatami konkursów artystycznych i wiedzy

Uroczysta gala w Szkole Podstawowej nr.5
Spotkanie Laureatów konkursów artystycznych i o wiedzy z Prezydentem Miasta. fot |Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie

Dnia 17 czerwca 2024 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II odbyła się uroczystość podsumowania konkursów artystycznych i wiedzy. Gratulacje laureatom konkursów złożyli Zastępca Prezydenta Miasta Lublin dr Mariusz Banach oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Ewa Dumkiewicz-Sprawka.

Uroczystość podsumowania konkursów w Zespole Szkół nr 5

W Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II miała miejsce uroczystość, na której wyróżniono laureatów konkursów artystycznych i wiedzy. Uczestnikom gratulacje złożyli dr Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin oraz Ewa Dumkiewicz-Sprawka, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin. Prezydent przekazał na ręce Dyrektor Marty Mianowanej dyplom uznania dla nagrodzonych uczniów.

Laureaci konkursów artystycznych i wiedzy

W roku szkolnym 2023/2024 wyróżniono następujących uczniów:

  • Alicja Staszak (kl. VII a) – I miejsce w Festiwalu Herbertowskim w kategorii plastycznej, opiekun p. Ewa Borkowska.
  • Vieronika Kursova (kl. V d) – laureatka X Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego „Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Czesławem Miłoszem”, opiekun p. Dorota Chęć.
  • Maja Pyda (kl. VII a) – I miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Ojcu Świętym „Pielgrzymi szlak Jana Pawła II”, opiekun p. Paulina Muzyczka.

Wyróżnieni uczniowie zasłużyli na uznanie za swoje osiągnięcia i talent, które przyczyniły się do sukcesu szkoły na arenie ogólnopolskiej.

Jakie sukcesy szkolne są dla Was najważniejsze? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.