Spotkali się na piwie w miejscu publicznym. Każdy z nich ma do zapłacenia po 5,5 tys. zł

piwo butelka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pomimo panujących przepisów, mężczyźni spotkali się na piwie w miejscu publicznym. Spotkanie przerwali policjanci, którzy nałożyli na nich po 5,5 tys. zł kary.

Policja zobligowana jest do działań na rzecz ochrony bezpieczeństwa i przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. Do zdarzenia doszło na terenie Lubartowa. Policjanci patrolujący teren zauważyli dwóch mężczyzn siedzących na ławce w miejscu publicznym, którzy spożywali alkohol.

Obaj oprócz tego, że zostali ukarani mandatem karnym zarówno za spożywanie alkoholu i za niestosowanie się do obowiązujących przepisów zgodnie z art. 54 kodeksu wykroczeń, zostali również ukarani karą administracyjną przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną za stwarzanie zagrożenia w czasie epidemii koronawirusa.

Teraz każdy z mężczyzn ma do zapłacenia po 5500 złotych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.