Sportowy weekend w Lublinie 5-7 września

normal e1409913886115

Nadchodzący weekend obfitować będzie w wiele ciekawych zawodów sportowych. Wszystkich, którzy w tych dniach pozostają w mieście i nie planują wyjazdu  zachęcamy do udziału w imprezach. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Koszykówka

Mecze sparingowe, Wikana-Start Lublin – Legia Warszawa, piątek o godzinie 18.30, sobota o godzinie 12.00, Hala Widowiskowo-Sportowa Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Piłka nożna

III liga, Motor Lublin – Stal Kraśnik, sobota, godzina 16.00, Stadion Miejski, al. Zygmuntowskie 4 w Lublinie.

Centralna Liga Juniorów, Motor Lublin – Wisła Kraków , piątek, godzina 15.00, Stadion Miejski, al. Zygmuntowskie 4 w Lublinie.

Rugby

I liga, Budowlani Lublin – Legia Warszawa, niedziela, godzina 14.00, boisko klubowe, ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Szachy

„Szach Królowi 2014” cykl zawodów o puchar Prezydenta Miasta Lublin, niedziela, godzina 10.30, świetlica, al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. W tym samym czasie zostanie rozegrane także turniej młodych talentów do lat 13.

Żużel

NICE PLŻ, KMŻ Lublin – Lokomotiv Daugavpils, niedziela, godzina 17.00, Stadion Miejski, al. Zygmuntowskie 4 w Lublinie.

Strzelectwo sportowe

Zawody o „Puchar Lata 2014”, niedziela, godzina 9.00, strzelnica przy ul. Gospodarczej 27 w Lublinie. Zawody z obserwatorem LZSS.

fot. Piotr Piątek

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.